O nas

Mechanika Pojazdowa WEPS to firma o ugruntowanej pozycji na warszawskim rynku motoryzacyjnym. Firma powstała we wrześniu 1993 roku i od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu Klientom wysokiej jakości usług w zakresie regeneracji silników spalinowych.

Wraz z rosnącym doświadczeniem oraz rozbudową posiadanego parku maszynowego rozszerzyliśmy zakres oferowanych usług o regenerację silników spalinowych do maszyn rolniczych i budowlanych, jednostek wodnych oraz agregatów chłodniczych i sprężarek, tym samym wyprzedzając rynkową konkurencję o kilka kolejnych kroków.

Klienci chętnie powierzają nam regenerację silników ponieważ jesteśmy znani jako firma rzetelna i fachowa. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w targach motoryzacyjnych oraz konferencjach branżowych. Dzięki temu możemy zaoferować Naszym Klientom specjalistyczne usługi naprawcze, których nie podejmują się inne warsztaty.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem Mechaniki Pojazdowej WEPS.